В Умані вже 20 загиблих: Жінка розповіла про неймовірний порятунок всієї родини

Новини

Російські окупанти безжально вдарили ракетами по багатоповерховому будинку в Умані. У ніч на 28 квітня російська ракета “стерла” майже весь під’їзд. У результаті атаки загинули щонайменше 20 осіб. Це підтвердили в Міністерстві внутрішніх справ України. Про таку кількість жертв відомо станом на 17:00. Серед постраждалих щонайменше 18 людей. Розбір завалів і пошук людей все ще триває, передають Патріоти України.

цьому будинку разом з чоловіком і двома маленькими дітьми, дивом змогла врятуватися. Вся її родина жива. Але ось друзі і знайомі, які жили поруч, загинули. Про це повідомляє УНІАН.

Тетяна називає це “божим порятунком”. Квартира, в якій вона жила з сім’єю, вціліла. А ось та, яка знаходилася поруч, повністю зруйнована, квартира над нею – згоріла. Всі інші квартири, які були вище, повністю або частково зруйновані після “прильоту”.

Дівчина згадала, що в момент попадання російської ракети в будинок вона не спала, бо почула повітряну тривогу. У якийсь момент Тетяна відчула удар по будинку, її квартира відразу наповнилася пилом і димом.

“Я зорієнтувалася, що стіни на місці, потрібно хапати дітей і бігти на вулицю. Більше я ні про що не думала… У квартирі піднявся пил, дим, вибило вікна. Ми схопили дітей, подивилися, що вони живі і здорові. Стіни нашої квартири були на місці. Сходами спустилися вниз і стали подалі від стоянки”, – розповіла Тетяна. Вона з горем розповідає про загиблих своїх сусідів. “Знайомі, друзі, ми всі спілкувалися, у нас був дуже дружний будинок. Всі знали один одного. Багато загинуло”, – сказала жінка.