На Закарпатті жінка випила сік і потрапила до реанімації з опіками: що сталося

Новини

Жінка вже звернулася до поліції.

У місті Мукачевому Закарпатської області жінка випила бузиновий сік і потрапила до реанімації з опіками. Вона переконує, що саме в сік могла потрапити якась небезпечна речовина.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.  tsn.ua

Катерина Пухніченко розповіла, що вона в одному із закладів харчування замовила сік у пляшці. Після того, як вона зробила ковток, відчула печіння у роті та одразу побігла до туалету промивати рот.

Вона зазначає, що після цього її одразу госпіталізували до реанімації. Жінка зазначає, що до закладу у неї претензій немає, вона підозрює, що проблема саме в соці.

Катерина Пухніченко зазначила, що наразі триває встановлення того, яка саме рідина була у соку.

Чоловік потерпілої Віктор Шванда в коментарі pmg.ua зазначив, що вони в закладі харчування замовили дві пляшки соку. Після того, як його дружина зробила перший ковток, вона почала кричати і побігла до вбиральні. Він теж спробував сік і каже, що напій був дуже кислим.

Він додав, що після цього у нього обпечені губи та кінчик язика, а у його дружини – весь язик, губи та опіки стравоходу і шлунку.

“Ми написали заяву до поліції. Правоохоронці мають віддати цей сік на експертизу. Нас за столом було четверо, тому свідки цього випадку є. Також на відеозаписах закладу видно, що пляшки соку були закриті, коли офіціанти нам їх принесли. Власники закладу до мене підходили, казали, що це не їхня вина”, – сказав він.