«Не так я собі уявляв життя». Віталій Козловський показав, який вигляд має його спальне місце у бліндажі — Полякова відреагувала

Новини

Співак Віталій Козловський, який є бійцем четвертої бригади оперативного призначення Національної гвардії України Рубіж, поділився відео з передової.

Козловський на сторінці в Instagram опублікував відео, в якому показав, який вигляд має його спальне місце у бліндажі. Артист також розповів, що його «трохи замучила алергія».  life.nv.ua

«Коротше, ось так живемо з мишками, які у нас бігають цілу ніч. Прикольно, що вам сказати — не так я собі уявляв життя, яке в мене складеться. А воно так бере і складається. Зараз будь-яка дрібниця здається прекрасною. Чому? Тому що сьогодні, наприклад, ранок дуже тихий. Немає вибухів. Це рідкість тут. І ця ніч була якоюсь тихою. Що буде далі, незрозуміло, але ми на позитиві. Це відео знімав для рідних, але вирішив показати його вам, щоб бачили справжні умови життя. Щоб люди не забували якою ціною і невтомно допомагали, донатили тим, кому довіряють», — зазначив захисник.

Свій коментар під відео Козловського залишила Оля Полякова. «Ці умови. Це жах! Тримайся! Дякую тобі», — написала артистка. «Віталік! Бережи себе! Дякую за все, що ти робиш із хлопцями. Здоров’я і сил на все», — додала в коментарях співачка Міка Ньютон.

instagram.com/vkozlovsky_music

instagram.com/vkozlovsky_music

instagram.com/vkozlovsky_music