“На жаль, з технічних причин”: Аліна Паш повідомила сумну новину, фанати схвильовані

Новини

Відома співачка Аліна Паш повідомила шанувальникам сумну новину та поспішила заспокоїти.

Популярна українська співачка Аліна Паш, яка була переможницею Національного відбору, але не поїхала представляти Україну на Євробаченні минулого року, часто ділиться із шанувальниками яскравими публікаціями на своїй сторінці у Instagram. Так, цього разу зірка виклала своє фото та повідомила фанатам неприємну новину – їй довелося скасувати свій тур Україною. politeka.net

Так, за словами Аліни, скасувати концерти в українських містах довелося з технічних причин. Проте, вона заспокоїла тих шанувальників, які чекають на її виступи за кордоном, там концерти відбудуться. Також співачка розповіла про головну мету цього гастрольного туру – зібрати кошти для підтримки військових із роти спеціального призначення на Херсонському напрямку.

“Друзі, маю повідомити Вам новину. На жаль, з технічних причин тур “СЛУХАЙ” в Україні поки не відбудеться. Гроші за квитки будуть повернені. Дуже хочеться подякувати кожному і кожній, хто чекає на концерти Alina Pash у своїх містах! Ви — ті люди, які мотивують Мене творити далі. Я обов’язково привезу своєї музики до Вас пізніше. А ще, якщо Ви купляли квитки на концерти в Україні, то невдовзі на Вас чекає невеличкий сюрприз від Мене. Але європейська частина туру відбудеться, тож чекаю на Вас у Варшаві, Берліні, Гамбурзі, Брюсселі, Кельні, Відні, Будапешті та Празі”, – написала Паш.