Прилетів бомбити ЗСУ: Під Бахмутом українські воїни збили бомбардувальник РФ Су-24: епічне відео

Новини

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається вкрай складною, однак українські захисники продовжують давати відсіч російським загарбникам, знищуючи особовий склад та техніку Росії. Зокрема, стало відомо, що наші воїни приземлили ворожий бомбардувальник Су-24.

У середу, 15 березня, воїни 93-ї бригади Збройних Сил знищили літальний апарат Су-24 окупантів. До речі, від початку широкомасштабного вторгнення у Росії стало менше літаків аж на 304 одиниці.

Мінус ще один потужний бомбардувальник

Слід сказати, що Су-24 – це російський тактичний фронтовий бомбардувальник. Важливо, що у нього є крило змінної стріловидності, яке призначене для завдання ракетно-бомбових ударів по простих і складних цілях у будь-яку погоду та у будь-який час доби. Також він може бути носієм тактичних ядерних зарядів.

Воїнами 93-ї бригади було знищено бомбардувальник ВПС Росії (Військово-повітряних сил – 24 Канал) Су-24. Бачили б ви ту радість, хлопців, після влучання,– йдеться в повідомленні UA Military Flight team.

Згодом глава Офісу Президента Андрій Єрмак прокоментував цю успішну операцію наших військових. Як він зазначив, у ворога “мінус одна сушка під Бахмутом”.