На Житомирщині священник УПЦ МП ударив по голові 10-річного хлопчика із прапором України. Відео

Новини

У селищі Іршанськ Житомирської області стався конфлікт між місцевими жителями та служителями Української православної церкви Московського патріархату. Заявляється, що один із церковників нібито вдарив по голові 10-річну дитину.  obozrevatel.com

Цей хлопчик брав участь у зборах людей і стояв там із синьо-жовтим прапором. Початок сварки на відео не потрапив, проте запис, який вдалося зняти очевидцям, 3 квітня опублікував у мережі Telegram-канал “Свідомі

На відео видно, що натовп людей сварився зі служителями церкви. На місці була поліція (що стало причиною такого мітингу, інформації наразі немає). Близько до людей у рясах стояв хлопчик. Далі трапилась якась штовханина. “Тихо, що таке?” – спитав хтось. Після цього дитина почала триматися за голову.

Жінка почала кричати, що неповнолітнього вдарили по голові. Вона намагалася прорватися до священників, але між сторонами конфлікту стали співробітники поліції.

“Це ж діти! Скотина ти! Вдарив дитину по голові! Геть у Росію!” – кричала жінка.

Дитина трималася за голову

“Свідомі” поділилися коментарем свідка інциденту Аліни Кундич. Вона стверджує, що один із священників ударив 10-річного, а також штовхнув ще одного хлопчика. Кундич сказала, що це бачили багато людей.

Додамо, що в Іршанську є Церква Святої Покрови УПЦ МП, а також католицький Костел немовляти Ісуса.

Іршанськ на карті