“Нас ставлять у безвихідну ситуацію”: військові дії невдовзі можуть перейти до Білорусі

Новини

Американський історик російського походження поділився думкою щодо майбутнього наступу ЗСУ.

Як заявив в ефірі “Politeka Online” доктор історичних наук Юрій Фельштинський, виграти війну не завдаючи ударів по Москві неможливо.

“Я давно вже про це говорю, цю війну не можна виграти не завдаючи ударів по Москві, я це наголошую, по Москві. Тому що Росія це країна одного міста, до Пітера це не відноситься. І абсолютно необхідно вичавити Росію з Білорусі. Перемога в цій війні забезпечується ось цими двома геополітичними точками – Москвою та Білоруссю”, – каже доктор історичних наук.

Юрій Фельштинський додав, що керівництво Білорусі ставить під загрозу свій народ, коли дає добро на розміщення ядерної зброї на своїй території.

“Щодо Москви не знаю, але Білорусь ставить нас у безвихідну ситуацію, я маю на увазі перекидання ядерної зброї в Білорусь, коли Білорусь дійсно стане реальним театром бойових дій”, – каже доктор історичних наук Юрій Фельштинський.

Також історик додав, що позиційна війна не вигідна Україні, тому західним партнерам необхідно надавати більше наступальної зброї та техніки, а з політичного погляду дозволили Україні завдавати ударів по території Російської федерації та Білорусі.