“Тато завжди знав, що сказати”: українці прийшли провести Героя в останню путь, кадри траурної церемонії

Новини

На прощанні зібралися побратими та друзі, рідні – дружина та доньки. Художника та захисника поховали на Алеї Героїв.

Щодня українські захисники віддають свої життя у боях із російськими загарбниками. 6 квітня під час боїв загинув художник та скульптор Антон Дербілов із позивним “Патрік”. З ним попрощалися у Харкові. Про це повідомили у MediaPort.

На прощанні зібралися побратими та друзі, рідні – дружина та доньки. Художника та захисника поховали на Алеї Героїв.

“Батько завжди знав, що сказати. Завжди був у собі, у нас. Він лев, гордий лев. Всі ми знаємо: не було нічого, що він любив би більше нас і за свій будинок, який він захищав і захистив ціною життя”, – поділилася дочка загиблого воїна Софія Дербілова.

Варто зазначити, що Антон Дербілов служив у 5 Слобожанській бригаді Національної гвардії – вступив до лав добровольців ще 24 лютого минулого року. Разом із побратимами чоловік звільняв від окупантів Балаклію, Ізюм та Подлиман. Антон Дербілов відомий у багатьох країнах не як захисник, бо як автор мініатюрних скульптур. Грав у гурті Alcohol Ukulele.

Його близькі та родичі згадують його лише теплими словами. Так, Наталя Кравченко написала у Фейсбук: “Прийняти цю звістку ніяк не можу. Вже кілька днів минуло, а все сподіваюся, що це помилка… Загинув друг мого сина Антон Дербілов (Патрик) Стільки енергії, справжності, мужності, таланту… все обірвалося…”.