“Наші домовленості з Байденом виконуються”: Зеленський підтвердив застосування Україною ракет ATACMS. Відео

Новини

Президент України Володимир Зеленський підтвердив застосування Збройними силами далекобійних ракет Atacms на полі бою. Він зазначив, що домовленості з президентом США Джо Байденом виконуються.

Про це глава держави повідомив під час вечірнього відеозвернення. Зеленський наголосив, що “Атакамси” себе гарно показали.

“Сьогодні особлива вдячність Сполученим Штатам. Наші домовленості з президентом Байденом виконуються. Виконуються дуже влучно – “Атакамси” себе показали”, – заявив глава держави.

Президент також повідомив, що сьогодні відбулося засідання Ставки. На ній він заслухав керівника ГУР Кирила Буданова.

“Відповідаємо на кожен ризик, на кожну загрозу. Потужно відповідаємо”, – додав Зеленський.

Також президент повідомив, що міністр фінансів Марченко поінформував його про зустрічі та перемовини з керівниками міжнародних фінансових інституцій. Глава держави підкреслив важливу увагу до України з боку МВФ.

Зеленський наголосив, що вже є необхідне рішення Верховної Ради України для початку переговорів із Євросоюзом.

“Закон про політично значущих осіб – politically exposed persons – ухвалено. Очікую текст закону на підпис. Завдання наше незмінне – цього року бути готовими відкрити переговори щодо членства України в ЄС”, – зазначив президент.

Крім того, Зеленський сьогодні провів підсумкову нараду щодо роботи Конгресу місцевих та регіональних влад України в цьому році. За його словами, це важливий і результативний майданчик прямої комунікації з громадами та розв’язання нагальних питань, які є в регіонах, взаємодії місцевої влади з усіма структурами центральної влади, з урядом, а також Верховною Радою.

“Я вдячний усім, хто активно працює в межах Конгресу. Зокрема, щодо того, що стосується відновлення та підготовки до зими”, – сказав Зеленський.

Також глава держави подякував українським воїнам. Особливо президент відзначив 54-ту окрему механізовану бригаду, 68-му окрему єгерську бригаду, 25-ту окрему повітрянодесантну бригаду – це Лиманський напрямок. І Соледарський напрямок: 92-гу окрему штурмову бригада та 93-тю окрему механізовану бригаду “Холодний Яр”.

“Дякую вам, воїни! Дякую всім, хто воює й працює заради України! Дякую всім, хто допомагає”, – завершив своє звернення Володимир Зеденський.