“Завдання наше незмінне”: Зеленський розповів, як Україна виконує зобов’язання щодо початку переговорів про членство в ЄС. Відео

Новини

Україна вже виконує і повністю виконає свою частину роботи, щоб бути готовою у цьому році відкрити переговори щодо членства в Європейському Союзі. У вівторок, 17 жовтня, Верховна Рада прийняла необхідне для початку переговорів із Євросоюзом рішення.

Про це Президент України Володимир Зеленський сказав у своєму зверненні.

Він розповів, що ВР ухвалила закон про політично значущих осіб – необхідний для початку переговорів про членство в ЄС.

“Очікую текст закону на підпис. Завдання наше незмінне – цього року бути готовими відкрити переговори щодо членства України в ЄС. Українську частину роботи для цього виконуємо і виконаємо. Політичне рішення про початок перемовин очікуємо від лідерів країн Євросоюзу”, – зазначив Зеленський.

Говорячи про роботу з міжнародними фінансовими інституціями, глава держави підкреслив важливу увагу до України з боку МВФ.

“І важливий висновок, який є в багатьох партнерів, у різних лідерів та інституцій: глобальна стабільність, глобальна безпека, розвиток світової економіки прямо повʼязані з тим, що російська агресія проти України повинна завершитися. Завершитися справедливо – відновленням міжнародного порядку, повною силою міжнародного права”, – наголосив Володимир Зеленський.