Наскільки збільшилася армія рф, що воює проти України: аналітики назвати точну цифру

Новини

Аналітики DeepState розповіли, скільки наразі росіян воює в Україні.

Аналітики DeepState розповіли, яка кількість росіян воює в Україні. Про це експерти розповіли в зведенні на своємо офіційному каналі. politeka.net

Як зазначили спеціалісти, на початку вересня ГУР давав оцінку окупаційної армії в 420 тисяч росіян. Станом на 31 жовтня аналітики “Інформаційного спротиву” оновили оцінку контингенту у 442 тисяч росіян. Це говорить про те, що окупант активно нарощує силу не дивлячись на величезні втрати.

“Тобто темпи прихованої в рф мобілізації здатні не тільки покривати величезні втрати, а й нарощувати число окупаційних сил. Найближчим часом перевага ворога у числі буде більш відчутна і з цим доведеться щось робити”, – підсумували аналітики і розповіли, що на початку 2023 року окупантів всього було 300 тисяч.

Тим часом відомий експерт та майор запусу НГУ Олексій Гетьман розповідає, що росія стягнула майже півмільйона військових. За його словами, це 450 тисяч осіб в складі Збройних Сил, 30 тисяч членів Росгвардії та підрозділи з так званих ДНР та ЛНР, які також беруть участь у конфлікті. Це втричі більше, ніж на початку повномасштабного вторгнення. На напрямку Куп’янського напряму наразі присутні до 150 тисяч бійців ворожої армії. І це не тільки мобілізовані, а військові, які вже мають бойовий досвід та навички ведення війни.