Наступ Росії та потужні удари авіації ЗСУ: Генштаб розкрив нові дані

Новини

Основні зусилля росіяни продовжують зосереджувати на наступі на п’яти напрямках.

Авіація Сил оборони України за 13 березня завдала 10 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки російських військ. УНІАН

Як повідомляє Генштаб ЗСУ, основні зусилля росіяни продовжують зосереджувати на наступі на п’яти напрямках – Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському. Також війська РФ не залишають спроб вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Зазначається, що за 13 березня росіяни завдали 29 авіаційних та 6 ракетних ударів.

“Високим залишається рівень ракетної загрози на всій території України”, – попередили у Генштабі.

Війна в Україні – ситуація на фронті 13 березня

У Генштабі детально розповіли про ситуацію на самих “гарячих” напрямках:

на Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни роблять спроби прорвати оборону ЗСУ, вели безуспішні наступальні дії  у напрямку Гряниківки, Масютівки, Невського, Серебрянського лісництва, Білогорівки та Верхньокам’янки.

на Бахмутському напрямку війська РФ не полишають спроб захопити місто Бахмут, ЗСУ відбили атаки росіян в районах населених пунктів Оріхово-Василівка, Григорівка, Часів Яр, Іванівське, тривають бої у Бахмуті;

на Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках росіяни вчинили безуспішні наступальні дії в напрямку Кам’янкаи, Авдіївки, Сєверного, Первомайського та Мар’їнки.