Ворог просувається: експерт пояснив, що буде, якщо росіяни захоплять Бахмут

Новини

Ситуація в Бахмуті залишається важкою, ворог досяг певних успіхів.

Про це, як пише Politeka.net, в ефірі Politeka Online повідомив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов.

За його словами, українським захисникам справді довелося залишити східну частину міста.

«Російська артилерія практично зрівняла її із землею. Там утворилося кам’яне поле. Навіть не було де зачепитися», – пояснив Жданов.

Тому, каже експерт, українським командуванням було ухвалено рішення відійти за річку Бахмутку, підірвати всі мости і тепер за допомогою артилерії та інших вогневих засобів завдавати відчутних втрат російським окупантам.

Продовжуючи кидати «вагнерівців» на вістря атаки, російські командири вирішують одразу два завдання, каже Жданов.

«Намагаються прорвати нашу оборону і фактично утилізують ПВК «Вагнер». А свої основні зусилля російські війська зосередили на флангах, особливо у північному фланзі за Бахмутом. І треба констатувати факт незаперечний – вони мають частковий успіх. Тобто вони повільно, але все одно просуваються вглиб нашої оборони», – повідомив Жданов.

При цьому військовий експерт розповів, що буде в тому випадку, якщо росіянам все ж таки вдасться захопити Бахмут.

«Далі ми зробимо те саме, що ми зробили після Сєвєродонецька та Лисичанська – ми вирівняємо фронт і сядемо на новий рубіж оборони, і вони (росіяни – ред.) почнуть все спочатку. Вони (росіяни – ред.) будуть змушені вийти з Бахмута, щоб просуватися, знову йти в чисте поле чи лісопосадки – там горбиста місцевість починається. А ми сидітимемо на цих пагорбах. А вони штурмуватимуть ці пагорби. Тобто вони за Бахмутом почнуть робити те саме, що вони робили два місяці», – спрогнозував подальший розвиток подій Жданов.