Навічно тримає небо над Україною: дружина загиблого Віктора Сушкова розповіла, про що найбільше мріяв Герой. Відео

Новини

Дружина офіцера українських Сил ППО Віктора Сушкова, який віддав життя у бою за Україну 20 березня, Ірина розповіла про найбільші мрії Героя та про те, яким він був.  Віктор просто обожнював військову справу, постійно вчився і від початку повномасштабної війни найбільше  хотів побачити запуск українських протикорабельних ракет “Нептун”.

Про це дружина Героя, редакторка видання OBOZREVATEL Ірина Сушкова розповіла у сюжеті “Апостроф TV”. За її словами, вперше чоловік дізнався, що таке війна, іще в 2014 році – коли бойовики, підтримувані державою-агресором вторглися на Донбас. Віктор, який сам родом з Єнакієвого,   підписав контракт і став на захист рідної землі

Коли Росія вторглася в Україну вдруге, 24 лютого 2022 року, Віктор теж усвідомлював, що їде на війну, хоч і заспокоював дружину. У день загибелі, вранці 20 березня, він поговорив з Іриною за допомогою відеозв’язку, пообіцявши зателефонувати ввечері. Чоловік виконував бойове завдання в Охтирці на Сумщині, яку на той час бомбардували російські літаки. Місто чуло останній бій Віктора Сушкова. Більше дружині він не зателефонував.

Навічно тримає небо над Україною: дружина загиблого Віктора Сушкова розповіла, про що найбільше мріяв Герой. Відео

Ірина розповіла, що понад усе її Герой мріяв про дітей. Також офіцер був цілеспрямованим і повністю віддавав себе улюбленій справі.

“Він дуже хотів поїхати за кордон на навчання військовій справі, навіть на якісь короткотривалі. Він завжди займався самоосвітою: вивчав англійську, копався у книжках про військову техніку, дуже любив це. І часто говорив, що мріє побачити, коли запустять “Нептуни””, – розповіла Ірина.

Ірина звернулася до всіх, хто так само, як і вона, втратив рідну людину на війні.

“Найбільше вони хотіли б нам щастя. Треба зібратися з силами вже хоча б тому, що вони віддали за нас життя! Вони пожертвували всім – мріями, майбутнім – тому ми просто не маємо права здатися”, – впевнена дружина “Охоронця неба”.

Зауважимо, що ракети “Нептун”, побачити які так мріяв Віктор, ЗСУ запустили вже за три тижні після його загибелі, вдаривши по російському крейсеру “Москва”. Флагман Чорноморського флоту РФ згорів у штормовому морі.

Віктор Сушков був уродженцем Єнакієвого і уже раз втратив малу батьківщину через російського агресора. Він свідомо обрав шлях військового й пишався тим, що може захищати батьківщину. Служив в одній із військових частин на Дніпропетровщині. У шлюбі з Іриною прожив лише дев’ять місяців.

OBOZREVATEL