ЗСУ проводять контратаки на схід від Куп’янська, окупанти занепокоєні ударами по тилах на Донеччині – ISW

Новини

Сили оборони України здійснюють контрнаступальну операцію на північному сході Харківської області. Зокрема, українські війська завдали наземних ударів у районі Куп’янська і просунулись на 20 км східніше міста.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, або ISW), посилаючись на російські джерела. Зокрема зазначається, що українські війська продовжують атакувати вздовж лінії Першотравене-Кислівка

“Російські джерела продовжували стверджувати, що 14 жовтня українські війська вели контрнаступальну операцію на північному сході Харківської області”, – йдеться у повідомленні.

Зокрема, Міністерство оборони Росії заявило, що українські війська здійснили наземні удари в районі Куп’янська.

Російський мілітарний блогер, ім’я якого ISW не називає, також стверджував, що українські війська продовжують атакувати вздовж лінії Першотравене-Кислівка, приблизно за 20 км на схід від Куп’янська.

Також Інститут вивчення війни пише про стан справ на північному сході Донецької області.

“14 жовтня російські джерела здійснили обмежені наземні атаки, щоб відновити втрачені позиції на захід від Кремінної. Український Генштаб повідомив, що українські війська відбили російську атаку поблизу Тернів, за 16 км на північний захід від Кремінної”, – пише ISW.

“Російські джерела також повідомили про те, що бої тривають в районі Терни-Торське, а один мілблогер стверджує, що 208-й російський козачий полк веде бої поблизу Тернів. Російські мілблогери стверджували, що вздовж лінії Сватове-Кремінна зосереджено від 35 до 45 тисяч українських військовослужбовців і що українські війська постійно ведуть розвідку в напрямку Кремінної”, – додали в Інституті вивчення війни.

Контрнаступ ЗСУ на північному сході Харківської області

OBOZREVATEL