“Навіть телефони вилучили”: музикантів замість концерту відправили до військової частини, гримить скандал

Новини

В Одесі у районі залізничного вокзалу музикантів київської електронної групи Junket затримали співробітники територіального центру комплектування (військкомат).

Про це докладніше повідомив учасник гурту на своїй Facebook-сторінці.nikolaev.politeka.net

Соліст гурту Дмитро Сазонов розповів, що їхній гурт приїхав до Одеси з благодійним концертом, щоб зібрати кошти для постраждалих жителів Херсонської області. Щойно хлопці зійшли з поїзда, патрульний на вокзалі перевірив у них документи та дорікнув, що вони дають концерти під час війни.

Один із них показав музикантам своє посвідчення, представився та почав перевіряти документи учасників гурту. У соліста був на руках документ про відстрочку, а його друзі не мали. Їх завантажили та повезли військкомат.

Проте пізніше зв’язок із друзями зник. Як з’ясувалося згодом, у них забрали телефони.

 

“Вони розповіли, що у них навіть телефони вилучили, що вони вже пройшли ВЛК, що їм сказали, що абсолютно здорові, хоча я особисто бачив, як Мішаню викручує в дугу від болю та сверблячки всього тіла, там висипання на тілі, дуже помітно не озброєним оком…. Від цієї історії залишається гіркий осад”, – описує скандал Дмитро.

Все завершилося тим, що музикантів тримали до ТЦК до 19:00. Зрештою повідомили, що за півгодини вони нібито виїжджають на навчання до елітної частини десантно-штурмових військ на Житомирщині.

“Це все неправильно і так не повинно бути в країні, котра прагне бути у домі європейських цінностей. Яка користь від не ідеального по здоров’ю музиканта, котрий ніколи не тримав зброю в руках в десантурі? У пацанів навіть нема, вибачте, елементарних предметів гігієни з собою(( Ні зубної щітки, ні трусів, ні шкарпеток.”, – додав музикант.

Пізніше музики також додали, що їм повернули телефони, які раніше відібрали співробітники військкомату.