“Не хочу щоб в квартирí жив íнвaлíд”: бíйцю вíдмовили в орендí житла через травми, подробицí кричущої подíї

Новини

Дружина ветерана розповіла, що її чоловік служив у Грузинському національному легіоні та втратив кінцівки під час бойових дій проти російських окупантів.

У Києві ветерану з Грузії, який втратив обидві ноги під час бойових дій захищаючи Україну, двічі відмовили в оренді квартири. Власники житла висловили протест щодо того, щоб там проживала особа з інвалідністю. politeka.net

Про це в Instagram розповіла дружина воїна Катріна Калайтанова.

Дружина ветерана розповіла, що її чоловік служив у Грузинському національному легіоні і втратив кінцівки під час бойових дій проти російських окупантів. Після тривалого періоду реабілітації він зараз адаптується до використання протезів, і подружжю потрібно знайти житло.

Однак вони зіткнулися з відмовою від оренди через побоювання власників стосовно проживання особи з інвалідністю.

“Зустрівшись з власником квартири, ми зіткнулися з нелюдом, який сказав моєму чоловікові: “Я не хочу щоб в квартирі жив інвалід’”, – написала Катріна.

Вона також опублікувала знімок листування з ріелторкою, з якого стало відомо, що розмова йшла про квартиру в ЖК “Нивки-Парк”. Ріелторка інформувала, що власник виступає проти того, щоб в квартирі проживала особа з інвалідністю.

На наступний день Катріні повідомили, що їм знову відмовили в оренді квартири. Чоловік Катріни, аби знайти житло, попросив її не розповідати власникові про його ампутацію та використання інвалідного візка.

Ця ситуація викликала обурення серед українців, які висловлюють своє неприйняття щодо безжалісного ставлення власників житла і наголошують на порушенні прав людини.