“Не можна дивитися без сліз”: будівлі після вибухів зрівняло з землею, під завалами люди

Новини

Зранку 9 січня ворог вдарив ракетами по місцевому ринку у смт Шевченкове Куп’янського району Харківської області.

Про це, як пише Politeka.net, повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.

За його словами, внаслідок обстрілу постраждали 7 людей. Серед них 13-річна дівчинка.

Раніше Синєгубов повідомив, що окупанти вдарили по місцевому ринку, попередньо з ЗРК С-300.

Тим часом в мережі з’явилися кадри з місця нової атаки.

Будівлі перетворилися на руїни, під завалами можуть залишатися люди. Рятувальная операція триває, працюють екстрені служби.

«Черговий терор наших людей на початку тижня. Це жахливі фото, на які не можна дивитися без сліз. Але ці фото має бачити світ і посилювати допомогу в подоланні російської тиранії», – прокоментував кадри заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

ОНОВЛЕНО:

За уточненою інформацію, загинула 60-річна жінка.

Додамо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що світ знову побачив, що Росія бреше навіть тоді, коли сама ж своїми заявами привертає увагу до ситуації на фронті.

Російський обстріл Херсона запалювальними боєприпасами – одразу після Різдва. Удари по Краматорську та інших містах Донбасу – саме по цивільних об’єктах і саме тоді, коли в Москві звітували про нібито «мовчання» їхньої армії. Чергові погрози російських посадовців Європі і світу…Усе це тоді, коли у Москві щось там розповідали про нібито «перемир’я». Жодна спроба Росії маніпулювати дипломатією та політикою ніколи вже не спрацює…», – підкреслив президент України.