У Зеленського припустили, які території першими звільнять від окупантів і якою буде перемога

Новини

Коли Україна звільнить Донбас та Запоріжжя, то Росія сама забереться з українського Криму. Водночас існують різні “сценарні плани” завершення війни між Росією та Україною.

Про це радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк розповів в ефірі національного телемарафону “Єдині новини“. До того ж він порадив звернутися з цим питанням до людей, пов’язаних із військовою справою.

Відповідаючи на запитання, яким, на його думку, буде завершення війни і що стане “фінальним акордом” перемоги – звільнення Донбасу чи Криму, Подоляк зізнався, що не готовий сказати точно, тому що “сценарні плани” можуть бути різними.

При цьому він сказав, що логічно було б припустити, що якщо Україна звільнить Донбас та Запоріжжя, то росіяни самі будуть втікати з Криму й це відбуватиметься швидко.

“Якщо ми звільняємо території Луганської, Донецької чи Запорізької області, то Крим переходить під тотальний вогневий контроль України. Я не зовсім розумію, що будуть робити там росіяни. Вони ж будуть розуміти, що треба втікати”, – сказав Подоляк.

Також радник голови Офісу президента вкотре заявив, що рано чи пізно він буде на набережній у Ялті і що це лише питання часу.

“Я там точно буду, тому що це логіка. Життя йде в межах логічних коридорів”, – сказав Подоляк.

OBOZREVATEL