“Не в інтересах США”: Десантіс відмовився підтримати членство України в НАТО й натякнув на затягування війни

Новини

Губернатор штату Флорида (США) Рон Десантіс, який вирішив балотуватися у президенти на виборах в Америці в листопаді 2024 року від Республіканської партії, висловився проти приєднання України до НАТО. На його думку, це додасть Вашингтону зобов’язань.

Своїми роздумами політик поділився в подкасті Glenn Beck Program, передає Bloomberg. Запис був оприлюднений 23 вересня – через два дні після зустрічі американського й українського президентів на території США.

Я не думаю, що членство [України] в НАТО в наших інтересах. Усе, що це дасть, більше зобов’язань для нас. Тому якщо нам додається більше зобов’язань, які вигоди ми отримуємо натомість?” – запитав Десантіс.

Він також говорив про військову допомогу нашій країні. Політик вважає, що “чистий чек” (на якому конкретна сума не вказана) Києву передавати не варто, “якщо він не використовує важелі впливу, щоб завершити війну“.

Нагадаємо: не так давно губернатор Флориди піддався критиці з боку провідних законодавців-республіканців, бо назвав повномасштабну неспровоковану війну Росії проти України “територіальною суперечкою”.