Заплатила Потапу понад 250 тисяч євро: стало відомо, чому Настя Каменських раптом заспівала в дуеті з Ассоль. Ексклюзив

Новини

Нещодавно українська співачка Настя Каменських постала перед фанами в несподіваному дуеті – вона записала спільний трек зі своєю колегою Ассоль, відомою хітом “Моя мама лучшая на свете”, якому вже понад 20 років. Однак тепер Ассоль (справжнє ім’я Катерина Тараненко) виступає під псевдонімом SWOIIA. І, як виявилося, за новий образ виконавиці, а також за розкручування її нового творчого етапу взявся не хто інший, як Олексій Потапенко, він же Потап.  obozrevatel.com

Справа в тому, що Тараненко звернулася до продюсера та репера ще до повномасштабного вторгнення, заплатила за розкрутку чималу суму, але жодного результату не отримала. Про це OBOZREVATEL стало відомо від джерел наближених до артистів.

Так, йдеться про суму понад 250 тисяч євро (9,7 млн гривень). Гроші Ассоль заплатила Потапу у 2021 році. У рамках такого прайсу вона мала отримати новий репертуар, образ і, власне, розкрутку кар’єри.

Почалася повномасштабна війна – гроші виконавиці ніхто повертати не став, однак і займатися її продюсуванням теж, повідомляє джерело.

“Потап абияк відпрацьовує ці гроші, точніше вдає, що працює. Тому в дует запихали Настю Каменських у рамках “розкрутки “Ассоль під новим псевдонімом“, – поділився інсайдер.

Заплатила Потапу понад 250 тисяч євро: стало відомо, чому Настя Каменських раптом заспівала в дуеті з Ассоль. Ексклюзив

Очевидно, Потап сподівається, що ім’я, статус і популярність його дружини допоможуть новій підопічній наростити і свою аудиторію.