Нещодавно втратила маму: 6-річна Злата з особливою прикметою безвісти пропала під Києвом, фото

Новини

Наразі пошуками дитини займаються всі регіональні підрозділи правоохоронців, але у пресслужбі поліції звернулися до небайдужих українців.

Поліцейські на Київщині оголосили розшук. Зокрема, поліція шукає 6-річну Злату Іваницьку із смт Коцюбинське. Дівчинці лише нещодавно виповнилося шість років. Деталі зникнення Злати повідомила прес-служба поліції Київської області.  politeka.net

Відомо, що 28 березня про зникнення дитини повідомив мешканець міста Бахмач Чернігівської області. Він звернувся до Бучанського управління поліції Київщини. На жаль, також з’ясувалося, що мати Злати загинула внаслідок пожежі, яка сталася 25 лютого.

Зріст дівчинки близько 120-125 см, у неї худорлява статура. Злата має світле довге волосся та сіро-блакитні очі. Також дівчинку можна впізнати за особливою прикметою: вона має родиму пляму (гемангіома) діаметром 1-2 сантиметри, яка знаходиться на правій або лівій руці зап’ястя. Крім того, коли вона розмовляє, то не може вимовити літери “Р” та “Л”.

У день зникнення Злата Іваницька була одягнена в рожеву курточку з квітковим візерунком, рожевий гольф і кросівки світлого відтінку.

Наразі пошуками дитини займаються всі регіональні підрозділи правоохоронців, але у пресслужбі поліції звернулися до небайдужих українців.

Якщо у вас є якась інформація про місцезнаходження Злати, що розшукується, повідомте на лінію “102”, або за телефоном – 0689839942 (дзвінки на ці номери безкоштовні).