Незабаром усі нардепи сидітимуть: НАБУ провело гучний арешт – народний обранець намагався підкупити топчиновника

Новини

В Україні гучний черговий корупційний скандал

Правоохоронні органи повідомили про пред’явлення звинувачень народному депутату, який намагався підкупити керівника Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Мустафу Найєма. Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

За даними слідства, член комітету з антикорупційної політики запропонував хабар у криптовалюті Bitcoin, на суму еквівалентну 50 тисячам доларів, чиновнику. В обмін на гроші депутат запросив допомоги у виділенні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації для ремонту об’єкта інфраструктури, що знаходиться під його контролем.

Після переказу коштів на криптогаманець високопосадовця, народному депутату було надано “першу частину суми” у розмірі 10 тисяч доларів.

Національне антикорупційне бюро наголосило, що це перший випадок в історії антикорупційних органів, коли вдалося задокументувати неправомірні вигоди у криптовалюті. Наразі ведеться подальше розслідування, і народному депутату пред’явлено повідомлення про підозру у скоєнні злочину, передбаченого статтею про пропозицію, обіцянку чи надання неправомірної вигоди посадовій особі (ч.4 ст.369 Кримінального кодексу України).

Тим часом силовики проводять обшуки ще одного депутата. За даними нардепа від “Європейської Солідарності” Олексій Гончарука, НАБУ наскочило з обшуком до нардепа від “Слуги народу” Володимиру Козаку.