ТЦК зобов’язали перевіряти документи у військовозобов’язаних на Львівщині

Новини

Мобілізація в Україні продовжується, тим часом військовозобов’язаних на Львівщині зобов’язали носити при собі документи.

Йдеться про документи, що посвідчують особу, та військово-облікові документи у у розпал мобілізації в Україні.  politeka.net

Працівників ТЦК та СП на Львівщині уповноважили перевіряти наявність даних документів.

Рішення було ухвалено на засіданні Ради оборони Львівської області, 20 листопада керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень видав відповідний наказ.

В наказі йдеться, що військовозобов’язані віком від 18 до 60 років повинні носити з собою документи, що посвідчують особу, документи про прописку та військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного.

Представників ТЦК уповноважили перевіряти наявність даних документів, за дотриманням вимоги будуть стежити правоохоронні органи.

До слова, У Верховній Раді пропонують позбавити відстрочки від мобілізації в Україні деяких громадян, стало відомо, кого саме стосується законопроект.

Так, у Раді пропонують позбавити відстрочки від мобілізації в Україні студентів, що здобувають другу та третю вищу освіту, подружжя інвалідів та їх родичів не першого ступеня спорідненості.

Відповідний законопроект готують до реєстрації, повідомляє нардеп Мар’яна Безугла.

Нардеп повідомляє, що буде змінено порядок надання відстрочки від призову українцям, які здобувають передвищу та вищу освіту.

Крім того, у законопроекті йдеться про усунення можливісті уникнення від призову через здобуття другої, третьої передвищої або вищої освіти.

У Верховній Раді пропонують, на військовий облік брати осіб, які були засуджені за вчинення кримінального правопорушення до позбавлення волі, обмеження волі, зокрема із звільненням від відбування покарання.