Ніхто не погодився піти на випускний з її сином … Несподівано підійшла незнайома дівчина … – Огляд

Новини

17-річний Даніель мріяв піти на шкільний випускний вечір. Але, на жаль, всі дівчатка, яких він запрошував на вечір, відмовляли йому.

У Даніеля синдром Дауна, тому ніхто з дівчаток не хотів піти на випускний з ним.Потім до хлопця підійшла випускниця 10 класу на ім’я Кейлі, і запитала Даніеля, чи не хоче він потанцювати з нею. «Я не думаю, що люди з обмеженими можливостями … я не думаю, що вони інші» — сказала Кейлі — «Сподіваюся, ми повеселимося на славу!»

Мати Даніеля, Тома була приголомшена вчинком Кейлі. «Суть не в тому, що у мого сина немає проблем зі здоров’ям, а суть в тому, що для Кейлі це неважливо. Саме цього бажає всім серцем кожна мама для своєї дитини. »

Група «FOX5 загін сюрпризів» теж була захоплена цим жестом з боку Кейлі. Вони вирішили влаштувати парочці такий випускний вечір, про який вони і мріяти не могли, вони точно будуть в захваті!

До місця проведення випускного пару довезли на Роллс -Ройсе, перед входом на них чекала червона килимова доріжка, Даніель не міг стримати сліз радості, ця ніч була повна сюрпризів

джерело