Служила в ЗСУ з 2019 року: на фронті загинула парамедикиня Дар’я Філіп’єва. Фото

Новини

На фронті загинула бойова медикиня Дар’я Філіп’єва. Вона служила у Збройних силах України з 2019 року

Про це повідомив журнал Wonderzine Україна в Instagram. Незадовго до загибелі дівчини у виданні вийшов матеріал про військових медикинь, однією з героїнь була Даша. obozrevatel.com

В інтерв’ю захисниця розповідала, що підписала контракт зі ЗСУ ще 2019 року, бо хотіла зробити свій внесок у боротьбу країни проти окупантів. Спочатку вона думала про стрілецькі посади, але згодом обрала професію бойового медика.

Дар’я була старшим бойовим медиком аеромобільної роти. В її обов’язки входила стабілізація поранених захисників, вона відповідала за їхню передачу на медичну евакуацію та мала низку справ поза бойовим виїздом. Парамедикиня вважала, що має бути в курсі стану здоров’я кожного бійця зі своєї роти, що налічувала понад 120 осіб.

Служила в ЗСУ з 2019 року: на фронті загинула парамедикиня Дар'я Філіп'єва. Фото

Також Дар’я проводила заняття з тактичної медицини та займалася забезпеченням роти, тобто спілкувалася з волонтерами.

За словами парамедикині, вона мала такий самий розпорядок, як і її рота – супроводжувала підрозділ на всіх активностях і була готова надати допомогу побратимам.

“Звісно, я нікому не бажаю потрапити у свої руки. І завжди, коли ми перебуваємо на бойовому виїзді чи на навчаннях, молюся, щоб мої навички не знадобилися, щоб у всіх усе було добре. Не хочу нікого втрачати”, – сказала тоді під час інтерв‘ю Даша.

Захисницю нагородили почесним нагрудним знаком головнокомандувача ЗСУ “Сталевий хрест”.