Нижчий на п’ять сантиметрів: у Лукашенка з’явився двійник, попрацювали хірурги і філологи

Новини

Спецслужби КДБ МВС Білорусі створили двійника для нелегітимного президента Олександра Лукашенка. Він потрібен для того, щоб, коли в Білорусі все остаточно рухне, якийсь час була людина, схожа на Лукашенка, щоб верхівка мала час усе награбувати і вивезти з країни.

Таку думку в ютуб-ефірі “Сейчас” висловив білоруський громадський та політичний діяч, голова “Білорусь 2.0. Робимо разом” Сергій Бульба.

За словами експерта, на параді в Москві 9 травня все ж таки був справжній Лукашенко, який потім поспішно відлетів до Мінська, не залишившись навіть на святковий обід з Путіним. Проте над двійником Лукашенка добре попрацювали.

“Наявність двійників у Путіна, на мою думку, вона вже у спостережних людей не викликає жодного сумніву. Так от, начебто і білоруси пішли таким самим шляхом і подейкують, що у Лукашенка теж завівся двійничок. Та ось, за нашою інформацією, довго з ним працювали пластичні хірурги та філологи, вимову йому ставили, щоб був більш-менш схожий, ну й кажуть, що за міліцейськими роботами там збіг, вони досягли максимум 85-86 відсотків, але при цьому ось цей двійничок він нижчий за оригінал на 5 сантиметрів, тому, ось ще один такий нюанс, дивитимемося – оригінал чи двійник”, – розповів Бульба.

олександр лукашенко

Цікаво виходить: замість операції “наступник” у Білорусі готується операція “двійник”. І це не дивно, бо рано чи пізно, на думку експерта, терпіння у білоруського народу вичерпається, і тоді вся диктатура Лукашенка звалиться.

“Швидше за все спецслужби КДБ і МВС, вони ж розуміють, що власне вони спільники, і при зміні влади для них нічого хорошого не чекає. Тобто, природно, ось на деякий період можна буде якийсь час, поки вони розграбують остаточно всю країну, поки все вивезуть і приготують собі якісь ліві паспорти лівих країн, ось якийсь час показуватимуть двійника”, – додав Сергій Бульба.