З Днем матері: як гарно привітати маму, свекруху, тещу і дружину. Картинки і смс

Новини

Україна разом з усім світом святкує сьогодні День матері. Свято випадає на другу неділю травня і присвячене вшануванню материнства і внеску матерів у розвиток суспільства. Отже вітати потрібно усіх жінок, хто має дітей – від крихітних немовлят до зовсім дорослих. Як родичок, так і друзів та просто знайомих.

OBOZREVATEL зробив добірку з коротких привітань, які можна відправити близьким та рідним, для яких нинішній день – святковий. Вони сповнені теплих слів і добрих побажань.

Привітання з Днем матері для мами

Люба мамо, вітаю тебе з Днем матері! Ти найважливіша людина у моєму житті, і я завжди буду вдячний тобі за твою любов та підтримку. Бажаю тобі міцного здоров’я, а якщо сліз – то тільки від щастя!

Моя люба мамуся, сьогодні я хочу побажати тобі щасливого Дня матері! Ти завжди була моїм взірцем і моєю опорою. Я дуже вдячна тобі за все, що ти робиш для мене, і бажаю тобі безмежного щастя. Люблю тебе найбільше у світі!

2022 року свято матерів в Україні відзначається 8 травня

“У 2023 році День матері відзначається 14 травня. Джерело: YouTube”>

Привітання з Днем матері для дружини

Кохана, вітаю з Днем матері! Ти – найважливіша жінка в моєму житті, а тепер ти також і найкраща мама для нашої дитини. Я бажаю тобі, щоб життя приносило лише приємні сюрпризи, а ми будемо намагатися огортати тебе нашою любов’ю і вдячністю щодня.

Люба моя, з Днем Матері! Ти – джерело любові, турботи та натхнення для нас і наших дітей. Я бажаю тобі наснаги, самореалізації і успіхів. Ти найкраща дружина і мама, яку я міг би собі уявити, і я завжди буду підтримувати тебе.

У День матері діти вітають своїх мам, дякуючи їм за любов

Привітання з Днем матері для бабусі

Дорога бабусю, з Днем Матері! Я вдячна долі за те, що ти є частиною мого життя. Твоя любов та підтримка допомагають мені рости і ставати справжньою людиною. Я хочу побажати тобі ще багато років здоров’я, щастя та усмішок. Ти – найкраща бабуся на світі, і я завжди буду поважати твою мудрість та досвід.

З Днем матері, люба бабуся! Я дуже вдячний з все, що ти зробила для мене. Твоя любов, турбота та підтримка допомогли мені стати тим, хто я є сьогодні. Ти найкраща бабуся у світі, і я дуже щасливий, що ти є частиною моєї родини.

З Днем матері: як гарно привітати маму, свекруху, тещу і дружину. Картинки і смс

“Листівка з віршем до Дня матері 2023”>

Привітання з Днем матері для свекрухи та тещі

Шановна (ім’я свекрухи)! З нагоди Дня матері я бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя та любові від близьких. Дякуємо вам за те, що ви завжди підтримуєте нашу родину і є прикладом для нас. Щиро вітаю зі святом!

Дорога (ім’я тещі), з нагоди Дня Матері хочу побажати Вам здоров’я, успіхів у всіх починаннях та безмежної любові від рідних. Ви неймовірно сильна жінка, і я дуже поважаю вашу силу духу та життєву мудрість. Хай ваші дні будуть наповнені радістю та щастям. Вітаю зі святом!

Привітання з Днем матері для подруги

Дорога моя подруга, з Днем Матері! Я дуже рада, що в тебе народилася дитина і цей день ти святкуєш вже у статусі матусі. Я бажаю тобі здоров’я, та радістних моментів від материнства. Хай твоє життя буде наповнене любов’ю, успіхами та незабутніми світлими моментами!

Дорога моя подруга, з Днем Матері! Я хочу побажати тобі міцного здоров’я, невичерпної енергії та безмежної любові від твоїх близьких. Знай, що ти завжди можеш розраховувати на мою підтримку. Нехай твоє материнство буде найщасливішим періодом у твоєму житті.

З Днем матері: як гарно привітати маму, свекруху, тещу і дружину. Картинки і смс

Як привітати з Днем матері жінку, яка втратила сина на війні

В День матері я хочу висловити вам свою повагу та шану. Я знаю, що це свято може бути важким для вас, оскільки ви втратили свого сина, який став на захист українського народу від загарбників. Я хочу, щоб ви знали, що ваш син служив із честю та гідністю, і його внесок у захист нашої країни ми пам’ятатимемо і шануватимемо завжди. В цей день я хочу побажати вам внутрішньої сили і наснаги. Нехай згадки про вашого сина наповнюють серце теплом.

Привітання для матері, яка всиновила дітей

З нагоди Дня матері я хочу висловити вам свою шану, адже ви даруєте материнське тепло дітям, які його не мали. Ваша любов, турбота та підтримка є найбільшою подарунком, який ви можете дати їм. Ваша сім’я є прикладом того, що батьківство – це не про генетику, а про взаємоповагу, турботу і любов. В цей святковий день хочу побажати вам міцного здоров’я та багато радості. Нехай ваш дім буде завжди наповнений любов’ю, злагодою та теплом.

З Днем матері: як гарно привітати маму, свекруху, тещу і дружину. Картинки і смс

“Листівка до Дня матері”>

Привітання для мами-одиначки

Вітаю тебе зі святом! Ти неймовірно мужня та сильна жінка, яка здатна на все, щоб забезпечити свого малюка необхідним заради його щастя. Твоя любов та турбота – це найбільший дар, який може отримати дитина. Нехай твій малюк дарує тобі багато посмішок, а твоє серце завжди буде наповнене теплом і любов’ю.

Прийми мої найщиріщі вітання у День матері! І хоч ти далеко від мене, але твою любов і підтримку я відчуваю і на відстані. Я дуже скучаю за тобою і вірю, що вже скоро ми зможемо зустрітися і обійнятися.

Привітання для жінки, яка щойно стала матір’ю

Вітаю тебе з Днем матері! Це свято тепер особливе для тебе, оскільки ти нещодавно стала мамою. Хочу побажати тобі багато радісних моментів разом з твоїм дитятком, незабутніх миттєвостей материнства, і щоб кожен день приносив тільки радість.

“Привітання з Днем матері”>

“Привітання з Днем матері”>З Днем матері: як гарно привітати маму, свекруху, тещу і дружину. Картинки і смс