“Низький уклін батькам за сина”: Одещина втратила Героя, якому було лише 21 рік

Новини

У боях за Україну загинув захисник з Одещини, який був родом із села Ларжанка. Захисник народився 18 грудня 2001 року.

Тобто занепалому Герою було лише 21 рік. Про загибель воїна повідомили на офіційній сторінці Facebook у Саф’янівській сільській територіальній громаді. politeka.net

Старший солдат Данило Ніколаєв загинув на фронті, захищаючи країну від окупантів. Був навідником аеромобільного відділення аеромобільного взводу аеромобільної роти 80-ї окремої десантно-штурмової бригади (в/ч 0284).

“Саф’янівська громада знову в сльозах… Нехай добрий, світлий спогад про Героя Данила назавжди залишиться в серцях рідних, друзів, побратимів, усіх, хто його знав, любив і шанував, а Бог дасть сил вам пережити цю непоправну втрату. Низький уклін і вічна пам’ять Герою!”, – йдеться у повідомленні Саф’янівській сільській територіальній громаді.

За даними деяких ЗМІ, Данило Ніколаєв загинув, виконуючи бойове завдання на околицях села Іванівське під Бахмутом. З 29 травня не виходив на зв’язок і вважався зниклим безвісти.

У коментарях користувачі мережі писали слова співчуття: “Слава Герою, спасибі солдатові за мирний сон наших дітей… за сина-героя”.