Одеса втратила свого Героя, якому було лише 21: була відстрочка, але вступив до лав ЗСУ

Новини

Друзі та однокурсники описують Дениса як надійного та чуйного товариша. На фронті він теж виявив свої найкращі якості.

У бойових діях за Україну втратив життя студент Національного університету “Одеська юридична академія” Денис Кухоцький. Незважаючи на право на відстрочку від призову, він обрав добровільно вступити до Збройних Сил України та взяти участь у захисті країни з перших днів вторгнення. politeka.net

Про тяжку втрату повідомили на факультеті прокуратури та слідства кримінальної юстиції Одеської юракадемії.

Денис, якому на момент загибелі було лише 21 рік, загинув, виконуючи бойове завдання.

Одеська юракадемія зазначила, що віддача Дениса у захист рідної землі була виразним усвідомленим вибором. Він вирішив покинути навчання ще на початку вторгнення, навіть маючи можливість відкласти військовий призов. Це стало для нього найважливішим завданням.

“Денису був лише 21 рік, але, незважаючи на свій юний вік, він не ховався від війни, а долучився до лав українського війська і ціною власного життя оберігав наші… Для всіх нас це непоправна втрата та рана, яка ніколи не загоїться! Денис залишався вірним Україні до останнього свого подиху”, – зазначено у повідомленні.

Друзі та однокурсники описують Дениса як надійного і чуйного товариша. На фронті він також проявив свої найкращі якості.

Денис успішно склав державні іспити та планував почати магістерське навчання вже через місяць, щоб реалізувати свою мрію – здобути юридичну освіту. Але всі його плани розвіяла агресія росії.