“Відправлять до Італії на лікування”: розкрито діагноз “Паші Мерседеса” після операції

Новини

Розкрито діагноз митрополита УПЦ МП Павла (Лебідя), якого екстрено прооперували.

Як з’ясувалося, лікарі поставили йому діагноз “гострий інфаркт міокарда”, пише Politeka.net.

Про це заявив адвокат митрополита УПЦ МП Микита Чекман.

Напередодні, 14 серпня, Павла терміново госпіталізували до кардіологічного відділення однієї з лікарень міста Києва. Йому зробили операцію.

«За офіційною інформацією від закладу охорони здоровʼя, Митрополиту Павлу посталено діагноз гострий інфаркт міокарда», – повідомив Чекман.

Про його стан і як він переніс операцію поки не повідомляється. У свою чергу користувачі соцмереж зазначили, що «Паша Мерседес» далеко не перший, в кого починаються проблеми зі здоров’ям, як тільки наближається час розплати за свої діяння.

Діагноз "Паші Мерседеса"

Крім того, деякі українці припустили, що «Пашу-Мерседеса» пробують вивезти з України.

«Він ще всіх нас переживе»,

«Певно, відправлять в Італію на лікування»,

«А чого зразу всі хворі стають, коли за них беруться правоохоронні органи? Так само одеський воєнком з тромбами»,

«Це підтасовка»,

«У них у всіх чуть що, так каталка і ковдра в клітинку»,

«А схема не міняється!»,

«Це, щоб не сідати», – пишуть українці стосовно хвороби Митрополита УПЦ МП.

Нагадаємо, раніше за митрополита УПЦ (МП) Павла (Лебідя) було внесено заставу у розмірі 33,3 млн грн, через що його звільнено з-під варти.

«Звільнення з-під варти колишнього намісника Києво-Печерської лаври через внесення відповідної застави не означає його звільнення від кримінальної відповідальності.

Мова йде винятково про вид запобіжного заходу, оскільки інкриміновані митрополиту Павлу статті ККУ не передбачають безальтернативного тримання під вартою», – запевняли в СБУ.

Раніше слідчі Служби безпеки повідомили митрополиту про підозру за такими статтями Кримінального кодексу України: ч. 2 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань); ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України).