“Одна з найкращих операцій ГУР”: Буданов розповів, як вдалося виманити російського пілота Мі-8 разом із вертольотом

Новини

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов сказав, що приземлення російського гелікоптера Мі-8 на аеродром у Харківській області – це одна з найуспішніших спецоперацій відомства за всю історію України. Пілот, якого вдалося виманити, зараз перебуває в Україні та має намір залишатися в нашій державі.

Про це Буданов сказав в інтерв’ю “Радіо Свобода” у середу, 23 серпня. Він зазначив, що до цієї людини вдалося знайти підхід, а всю її родину вивезли з Росії. obozrevatel.com

Також українська розвідка змогла створити такі умови, щоб він зміг перегнати це повітряне судно з екіпажем, який не знав, що відбувається.

Під час проведення спецоперації екіпаж спробував утекти, проте був знищений.

За словами Буданова, гелікоптер зараз у Києві. Побачити його та поспілкуватися з пілотом можна буде після оприлюднення “офіційного кіно”.

“Пілот чудово почувається, все в нього добре. Він має два варіанти, але він схиляється до того, щоб бути тут (в Україні. – Ред.)”, – додав глава ГУР.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що російський гелікоптер Мі-8 заманили на український аеродром. Українська розвідка виманила пілота Мі-8 АМТШ в Україну, він приземлився на Харківщині, два інших члени екіпажу не знали про те, що відбувається.

"Одна з найкращих операцій ГУР": Буданов розповів, як вдалося виманити російського пілота Мі-8 разом із вертольотом

"Одна з найкращих операцій ГУР": Буданов розповів, як вдалося виманити російського пілота Мі-8 разом із вертольотом

Через цей інцидент в окупантів сталася істерика. Вони почали розповідати про “втрату орієнтації” екіпажу і про те, що гелікоптер нібито помилково приземлився на аеродромі в Україні. Там двох членів екіпажу нібито було ліквідовано, а командира захоплено в полон.

Пропагандисти запевняють, що це єдина правильна версія події. І навіть розпочали збір коштів на “порятунок” полоненого росіянина.