“Путін демонстративно вбив Пригожина, причому способом, який не залишає місця фантазії на тему ЗСУ”, – журналіст

Новини

Журналіст Майкл Накі після аварії літака Євгена Пригожина заявив, що в російськомовному просторі дуже популярна гра “многоходовочка”, передають Патріоти України.

За його словами, кожна подія супроводжується купою найнеймовірніших версій, які припускають, що все – не те, чим здається. “На мій погляд, все завжди саме так, як здається. Пам’ятаєте, коли дрони прилетіли в Кремль? Скільки там було всіляких гіпотез, що, мовляв, це справа рук ФСБ.

Жодна не підтвердилася, і, думаю, що зараз всім очевидно, що це були українські дрони. Пам’ятаєте заколот Пригожина? Який тільки ледачий не назвав інсценуванням. Правда, ніхто не міг пояснити, в чому мета цього інсценування. Думаю, що зараз мало людей, які все ще вважають, що це було інсценування”, – написав він.

Він стверджує, що та ж ситуація і тут. “Я не можу на 100% стверджувати, що Пригожин точно мертвий, і що немає якихось хитрих планів. Але я більш ніж впевнений, що все саме так, як виглядає.

Путін демонстративно вбив Пригожина, причому способом, який не залишає місця фантазії на тему випадковості або дій ЗСУ”, – додав він.