Окупaнти зaпустили по Укpаїні pакети, але ті “виpішили” зaлишитися вдома. Відео

Новини

У ніч проти 14 березня, у Бєлгородській області РФ сталася “бавовна”. Окупанти запустили по Україні три ракети, однак щонайменше дві з них “вирішили” залишитися вдома і впали, не долетівши до кордону.

Відповідні відео поширили Telegram-канали. За інформацією місцевих пабліків, перша з ракет дуже низько полетіла, друга – самознищилася, ймовірно, збила якийсь об’єкт, третя – досягла цілі (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Тим часом губернатор області В’ячеслав Гладков прозвітував про нібито роботу ППО.

“Постраждалих немає. Щодо руйнувань: зараз адміністрації проведуть подомовий обхід і якщо вони є, одразу почнемо відновлення”, – зазначив він.

Нагадаємо: раніше жителі Бєлгородської області РФ попросили припинити обстрілювати Україну з території їхнього регіону. Водночас вони не мають нічого проти війни, яку РФ розвязала в нашій країні, просто хочуть, щоб вона їх не зачіпала.

У своєму зверненні росіяни просять “ініціювати на найвищому державному рівні питання про припинення завдавання ракетних ударів по території України зі сторони Бєлгородської області”. Вони скаржаться, що після таких ударів їм прилітає відповідь від українців “через близьке розташування”.