У окупантів екстренна евакуація, як перед здачею Херсону: Росіяни готуються тікати з окупованих територій – Верещук

Новини

Російські окупанти на тимчасово захоплених територіях України розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників “адміністрацій” та членів їхніх сімей. Про це у понеділок, 13 березня, заявила віце-прем’єр-міністр, міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. patrioty.org.ua

Вона не стала розкривати джерела і не уточнила, де саме планується евакуація росіян та колаборантів, але наголосила, що у них “запахло смаженим”.

“Окупанти на тимчасово захоплених територіях розпочали підготовку до екстреної евакуації певних категорій працівників окупаційних адміністрацій та членів їхніх сімей”, – написала вона.

Нагадаємо, раніше в ГУР Міноборони України повідомили, що Росія через нестачу особового складу у підрозділах мобілізує росіян з інфекційними хворобами, зокрема з гепатитом.

Крім того, українська військова розвідка опублікувала перехоплення розмови, в якій військовослужбовець із Росії розповідає про втрати та втечу “вагнерівців” на одному з напрямків фронту.