Парк “Муромець” у Києві став озером, а під Броварами затопило все село: рівень води у річках продовжує підніматися. Фото і відео

Новини

Київ і Київщину, як і низку інших регіонів України, продовжує заливати вода. Затопило вже парк “Муромець” і Гідропарк, а село Погреби під Броварами сильно постраждало від паводку.

16 квітня там довелося витягувати три автомобілі (по вул. Кодацьке), бо дороги стали більше нагадувати річки. Експерти зазначали, що до ранку неділі підняття води досягало: у Рожнах – 12 см, у Пухівці – 2 см, у Зазим’ї – 2 см (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця). obozrevatel.com

Вода у Погребах

Населений пункт підтопило

Київську область продовжує заливати

Село у воді

Рух утруднений

У столичному Гідропарку тепер теж “озеро”. “Телеграф” показав фото та відео, що футбольний стадіон на пляжі Венеція – повністю у воді.

Потоп у столиці України

Велика вода у Києві

Деякі діти продовжували грати попри погодні умови

Стадіон у столиці

Гідропарк

Гідропарк. 16 квітня 2023 року

Потоп у київському Гідропарку

Гідропарк на карті

Окрім того, під воду йде київський парк “Муромець”. У деяких місцях, судячи з фото очевидців, води було вище за коліно.

Муромець у Києві під водою

Територія парку

Парк Муромець (Київ) та село Погреби

Як відомо, ще 14 квітня вода дісталася набережної на Поштовій площі, будинків і дач у приватному секторі на Осокорках, а також до парку “Наталка” й Оболонської набережної.

14-17 квітня в Києві було оголошено ІІ (помаранчевий) рівень небезпеки. Начальник відділу гідрологічних прогнозів Укргідрометцентру Ілля Перевізників вважає, що така ситуація може тривати ще кілька тижнів. Утім, катастрофічних потопів він не прогнозує.

“Небезпеки для населення, для житлових будинків немає. За винятком тих будинків та житлових масивів, які збудовані на заплавних територіях”, – сказав експерт.