“Це величезний удар по російській армії”: втрати окупантів на 30% більше, ніж в офіційних даних

Новини

Окупанти з початку повномасштабного вторгнення втратили на полях України вже більше десяти тисяч військової техніки.

За словами ізраїльського військового оглядача Давида Шарпа, у звіті проекту Oryx наведена не вичерпна цифра, проте це мінімальний поріг втрат росіян. politeka.net

“Втрати реальні – звісно, вищі. Не все потрапляє на відео, не все фіксується на фото. Більш того, щось навіть може пройти повз увагу авторів проекту. Можна говорити, що мінімалістична оцінка, а не тільки ця, вона на десятки відсотків вища того, що є на сайті Oryx. А якщо ми говоримо про російські танки, то там їх під 2 тисячі (1950 приблизно), реально, я думаю, що їх на 20-30% більше.

На початку повномасштабного вторгнення кількість російських танків у військах оцінювалася як 2500-2600 одиниць, без урахування техніки “ЛДНР”.

окупанти, техніка

Тепер не складно порахувати, що якщо знищено понад 2 тисячі, а ми маємо цифру 1950, згідно з даними проекту, а реально більше, то ми близькі до висновку, що майже всі танки, які спочатку задіяли у війні, були знищені. Це величезний удар по російській армії.

Така ситуація, звичайно ж, відбилася на фронті – на певних напрямках росіянам критично не вистачає техніки. Іноді має значення не тільки якість, але і кількість. І їхня техніка теж погіршилася”, – каже Давид Шарп.