Пенсію можна збільшити майже у два рази: українцям розповіли, хто на це має право

Новини

Одній категорії пенсіонерів пенсії можуть збільшити та виплатити додаткову компенсацію.

Багато пенсіонерів незадоволені своїми виплатами. Вони скаржаться на малі пенсії і не знають, що деякі категорії пенсіонерів мають право на збільшення грошових виплат. Зокрема, деякі українки можуть збільшити свої виплати у кілька разів і отримуватимуть більше. Про це розповілиексперти каналу “Народна думка”.

Так, на збільшення розміру пенсій мають право ті пенсіонери, які йшли на пенсію за вислугу років та потім доопрацьовували ще до 60 років. При цьому жінки повинні мати 30 років стажу, а чоловіки з 35 роками стажу. Ця категорія пенсіонерів може перейти на пенсію за віком та отримувати більше грошей.

Таким чином пенсію можна збільшити майже у два рази.

“Зможуть отримувати більше, бо така пенсія індексувалася. До того ж, якщо ви отримували пенсію за вислугу років, але продовжували працювати, а потім вирішили перейти на пенсію за віком, вам мусять усю ту різницю виплатити. Тобто якщо ви хоч півроку або рік побули на тій пенсії, то ви маєте право на компенсацію у розмірі 3 тисячі за кожен місяць”, – пояснили українцям.

До того ж, з липня збираються проіндексувати всі види пенсій, які є в Україні. Це і спеціальні пенсії, і за вислугу років, військові пенсії та інші. Тобто, те, що ще ніколи не індексували.