Переломний момент у війні: експерт пояснив, як ситуацію на фронті можна різко змінити на користь України

Новини

Військовослужбовець ЗСУ, фахівець з питань БПЛА, екс-нардеп Ігор Луценко в інтерв’ю ТСН розповів, що може стати переломним моментом у війні на користь України і коли він може відбутися. politeka.net

“Переламом можуть бути успішні активні наступальні дії. Без активної атаки, без перерізання противника у його атаці ми будемо продовжувати вести достатньо безглузду з багатьох точок оборону на різних укріпрайонах. Тобто смисл цієї оборони, сенс цієї оборони з’являться тоді, коли в певний момент певні бойові частини, спеціально на це натреновані, врешті-решт противника, котрий видихнувся, обріжуть на відповідних районах. Умовно кажучи, це можна вийти там десь у район Мелітополя чи ще десь там, і після цього, дійсно, фронт знову, можливо, у росіян посиплеться, і цього разу вже цього сиплення буде достатньо для того, щоб відбулися якісні зміни у війні. До того поки що ми будемо, як кажуть у боксі, програвати по очкам, як ми зараз робимо”, — наголосив Ігор Луценко.

Крім того, експерт заявив, що російська армія не спроможна на щось більше, ніж те, що ми вже бачимо зараз, можливе лише кількісне збільшення так званих чмобіків. Але навіть попри наявність у нас озброєння, навчених військовослужбовців і боєприпасів, все одно, на жаль, є великі шанси, що українські захисники можуть бути відтиснені від тих міст, які росіяни для себе виберуть як “арени своїх наступних перемог”.

всу, наступление, танки, военные