Пiд Бaxмyтoм чeтвepo бiйцiв CCO пpийняли бiй з окупантами i “пoлoжили” вecь пiдpoздiл вopoга

Новини

Попри постійне перекидання росією новомобілізованих на Бахмутський напрямок, українські військові дають гідну відсіч окупантам там.

Про чергове досягнення захисників України під Бахмутом розповів головний редактор “Цензор.НЕТ” та журналіст Юрій Бутусов.

За його словами, під Бахмутом тактична група “Адам” провела дуже повчальний бій, унаслідок якого було ліквідовано увесь підрозділ противника:

“Завдяки якісному плануванню та управлінню, 4 бійців Сил спеціальних операцій атакували позицію росіян під Бахмутом і знищили 15 солдатів противника. Під час зачистки було захоплено 6 росіян, яким пощастило вижити, увесь підрозділ повністю ліквідований”.

Журналіст додав, що група виконала операцію без втрат, а результати успішної операції оборонців України зафіксовані на відео.

Втрати Росії на війні в Україні.

На сьогодні найбільш запеклі бої ведуться на Бахмутському напрямку, унаслідок яких російські окупанти зазнають шалених втрат. Оборонці міста-фортеці Бахмута щодня відбивають безперервні атаки загарбників, та населений пункт завдяки титанічним зусиллям залишається під контролем ЗСУ.

У Бахмуті втрати росії у війні проти України колосальні, військові розповідають, що там лісосмуги та окопи всіяні трупами окупантів.

Джерело