Щойно! Володимир Парасюк з передової: “Так хочеться, щоб кожен українець знав ціну нашого майбутнього. От просто кожен!…” – Новини Укра Новини Щойно! Володимир Парасюк з передової: “Так хочеться, щоб кожен українець знав ціну нашого майбутнього. От просто кожен!”

Новини

Подаємо мовою оригіналу:

Володимир Парасюк

Знаєте, ні слова, ні фото не зможуть передати в яких реаліях наші хлопці і дівчата б’ються з ворогом!

Тут болото перемішало все: людський біль, людський страх. Залишилось єдине бажання – бути вірним тому, що любиш!

Тут всі Герої. От просто кожен. Неважливо хто ти, чи танкіст, чи спецпризначенець, чи піхотинець. Кожен з них просто віддає своє життя заради інших!

Багато хто пише і розказує про війну, але так хочеться, щоб кожен українець знав ціну нашого майбутнього. От просто кожен! Щоб ніколи і ні в кого не виникало питань до тих, хто повернеться з цього пекла!

На фото мої побратими! І слів у мене не вистачить, щоб висловити свою повагу до них. Це не просто сміливі хлопці, які беруть і роблять свою роботу, кожен з них віддає себе цілком.

На завершення напишу історію, про яку навіть важко думати. Вчора підходить Лукас, до речі, він теж на цьому бмп сидить, бо будучи командиром, він завжди з тими, за кого взяв відповідальність!

Так от, він підходить і каже: «Там на позиції лежить тіло одного з наших солдат. Я не знаю з якого він батальйону чи бригади, але його треба забрати. Це буде мінімальне, що ми зможемо зробити для нього і його рідних, які його чекають! А знаєш чому? Бо ми ще живі, а його вже нема!»

Друзі, нас неможливо перемогти. Вірте в пермогу і в тих, хто вгризаючись в землю, йде до неї!