Під час вuконання бойовоrо завдання заruнула військова, що вuходила заміж у львівському шпuталі

Новини

6 квітня у Глухові на Сумщині попрощаються військовою Катериною Ющенко, що загинула 4 квітня при виконанні службових обов’язків.

Про це повідомили на сторінці Глухівської міськради у Фейсбуку, пише Твоє Місто.

«Допомагати українській армії вона почала із початку війни, ще у 2014 році. Юна дівчина, ще школярка, всіляко підтримувала наших військових. Коли пізніше її коханий отримав важке поранення, вона пройшла з ним всі випробування.

Рідні кажуть, що Катерина з дитинства бачила себе військовою, після школи вона навіть вступила до Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного», – йдеться в повідомленні.

25-річна Катерина Ющенко переїхала до Глухова з Луганщини разом із своїм чоловіком після того, як він отримав поранення у боях. Він не міг ходити, і Катерина допомагала йому. У сквері львівського шпиталю вони відсвяткували весілля.

Дівчина була старшим солдатом, службу проходила у військовій частині Глухова, де жили разом із чоловіком, розвідником ЗСУ. Коханого пані Катерина зустріла ще у шпиталі, де військовий проходив лікування.

“Ми познайомились у військовому шпиталі у Львові, де вона ні на крок не відходила від свого коханого – пораненого розвідника Сергія Ющенка. Влітку 2016-го їм влаштували прекрасне весілля у шпиталі. Це була найзворушливіша церемонія, на якій довелось побувати”, – йдеться у публікації.

Чебелюк також опублікувала фото з їхнього весілля.

У коментарях до публікації користувачі мережі сумують через загибель молодої військової, і згадують пані Катерину поборницею справедливості, називаючи пташкою високого польоту.

Наша рідна, захисниця правди та свободи. Хай Господь візьме тебе у свої обійми.

Наша героїня, світла тобі пам’ять!

Господи… була у них на тому весіллі… жахлива новина

Світла та вічна пам’ять героїні

Високого польоту пташка… Світла пам’ять і подяка безмежна.