“Ви – стадо”: блогерка після підозри від СБУ пробила нове дно та записала чергове скандальне відео

Новини

Скандалістка не визнала підозри від СБУ і заявила, що “стаття загрожує тим, хто їй писав погрози”, а також погрожувала простим українцям.

Блогерка із Закарпаття хотіла слави більше, ніж нормального людського життя. Тому несла все, що їй приходило на язик, обминаючи голову. Ще якби вона це шльопала тільки в туалеті, було б пів біди. Але слава потребує публічності. Тому вона свою брехню залила в мережу. Та ще й покликала добрий народ до злочину. politeka.net

Жінка знаходиться за кордоном у Чехії. Вона розлютилася на Україну, мовляв “держава, крім паспорта не дала їй ніх*я” і закликала відокремити територію Закарпатської області від України. І тут слава постукала до горе-блогерки. У формі служби безпеки України. Вона отримала підозру від СБУ.

Наразі спецслужби займаються цим злочином у рамках статті 110 Кримінального кодексу України про “Зазіхання на територіальну цілісність та недоторканність України” та проводять все необхідне, щоб зрадниця була покарана за свої дії.

Згодом закарпатка спробувала “вибачитися”, проте вкотре накинулась на державу та українців. Пробивши тим самим чергове дно.

“Чому ви ображаєтеся на правду. Ви смієтеся над москалями, що вони зомбовані. Ви нічим не краще. Бо ви – стадо. І я пішла проти стада. І вам це не подобається, але мені по**й”, – каже блогерка.

Також скандалістка не визнала підозри від СБУ та заявила, що “стаття загрожує тим, хто їй писав погрози”. Крім того, вона почала погрожувати всім, хто з нею не погоджується. Вона пообіцяла, що всіх незгодних переслідуватимуть.