“Підтримали 55 обранців із 55 присутніх у залі!» Рівненщина заборонила Московську церкву

Новини

Слідом за обласною радою заборону на московське православ’я запровадила і міськрада Рівного

Рівненська обласна рада провела позачергову сесію, під час якої заборонила діяльність УПЦ (МП) на території регіону. Про це повідомляється на сайті облради.

«Депутати Рівненської обласної ради одноголосно заборонили діяльність УПЦ (МП) на території Рівненщини… Заборону Української православної церкви (московського патріархату) підтримали 55 обранців із 55 присутніх у залі», – йдеться у повідомленні.

Крім того, депутати проголосували за відміну низки рішень виконавчого комітету Рівненської облради щодо затвердження статутів тих релігійних громад, які на сьогодні перебувають у складі УПЦ (МП). Виконати цей пункт рішення доручено Рівненській обласній держадміністрації.

Рівненська міськрада також підтримала рішення про припинення права користування УПЦ (МП) земельними ділянками на території регіону. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

«На позачерговій сесії Рівненської міської ради припинили право користування земельними ділянками на території громади, які використовує УПЦ (Московський патріархат)», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Кам’янець-Подільський забрав у Московської церкви право на користування землею. Частина будівель, які використовувала УПЦ МП у Львові, перейдуть на баланс міста, а деякі будуть знесені.

Українці звернулися до Верховної Ради з вимогою заборонити діяльність УПЦ МП.

джерело