ЩОЙНО! ВРП дала згоду судити суддю хабарницю. “Прошу! Не арештовуйте, я сама виховую 17 річного сина”

Новини

Prosud

Тільки що Вища рада правосуддя задовольнила клопотання прокурорів САП та надала згоду на обрання судді Київського районного суду м, Одеси Людмилі Салтан запобіжного заходу пов’язаного з обмеженням волі.

Нагадаємо, нещодавно САП та НАБУ зловили суддю Салтан на отриманні хабаря в 4 000 дол.

Кілька фактів зі засідання ВРП: прокурор зазначив, що це не перше кримінальне провадження в якому підозрюється суддя Салтан, раніше вона вже отримувала підозру, проте, не понесла покарання, оскільки відповідна стаття була скасована Конституційним судом. Також, існують ризики, що Людмила Салтан може використовувати свої зв’язки, зокрема, вона сама зазначала в листуваннях, що може “помочь и поддержать” з рішенням в Апеляційному суді. Також, Салтан двічі виїзджала закордон у 2022 році.

Сама ж Салтан повністю визнала свою провину та сказала, що готова піти на угоду зі слідством. Також, вона просила ВРП не давати згоду на арешт, оскільки сама виховує 17 річного сина.

Тепер справа за Вищий антикорупційний суд – саме він має розглянути клопотання прокурора та обрати відповідний запобіжний захід для судді.

джерело