Після концерту Галкіна в Канаді глядачі вимагають повернути гроші

Новини

У соцмережах деякі обурені користувачі написали про те, що у гумориста практично не було нових жартів.

Нещодавно Максим Галкін провів виступ у Канаді. Після цього в соцмережах з’явилася інформація про те, що деякі глядачі були незадоволені побаченим. Їх нібито обурило те, що гуморист виступав зі старими жартами. УНІАН

“Галкін в Торонто – велике розчарування. Можна було подивитися в YouTube будь-яке з його виступів в Ізраїлі або США, і не ходити. Судячи з усього, йому давно ніхто нічого не пише. Зі сцени потягнуло запліснявілим совком”, – сказано в одній з публікацій.

Сам Галкін поки що не коментував цю ситуацію. Відзначимо, що концерт в Торонто відбувся в рамках його масштабного весняного туру.

Реакція соцмереж

“Я подав заяву на повернення грошей, подивимося”

“Я теж буду просити повернути гроші. Що за тухлятина?”

“Нове втілення Петросяна”

“Нудний він і нерозумний”

Чим зараз займається Максим Галкін

На початку 2022 року родина Галкіна виїхала з Росії до Ізраїлю. Саме там знаходиться Алла Пугачова з дітьми Лізою і Гаррі, поки глава сім’ї їздить по світу, заробляючи кошти.

Максим виступив проти повномасштабної війни в Україні, за що поплатився – у нього на батьківщині в РФ його визнали “іноагентом”, забравши все майно, зареєстроване на території країни-агресора.

Звичайно, багато російських фанатів Галкіна стали його хейтити і називати “зрадником” після того, як він заявив, що Кремль винен у численних смертях мирних українських громадян.