Щоб перевірити, чи є на будинку пристріт, потрібні тільки сіль та вода

Новини

Ви не повірите, скільки негативної енергії є у вашому будинку. І чим її більше, тим гірше ви почуваєтеся, впевнені в Awareness Act.

Коли будинок перевантажений негативною енергією, люди відчувають напругу та втому на глибинному рівні. Але позбутися поганої енергії набагато простіше, ніж можна подумати. Точніше, позбутися її легше, ніж завадити їй потрапити до будинку.

Як зрозуміти, що приміщення настав час «чистити».

1. Вдома вас безпідставно бувають дивні почуття. Наприклад, страх, тривога, дратівливість, млявість…

2. Діти часто вередують, а домашні тварини поводяться неспокійно.

3. У квартирі постійно лунають незрозумілі стуки, скрипи. Або так зникають чи ламаються речі.

4. Вам важко сконцентруватися на домі та сім’ї. Перемагають сторонні думки про роботу, турботи та проблеми інших людей.

5. Вам «не по собі», ви не знаходите собі місця.

6. Життя нагадує “болото”, ви не можете заробити на життя або вирішити важливі питання. Часто це ознака енергетичного застою.

Найкращий метод усунення негативної енергії.

Це легкий та ефективний метод усунення енергетичного застою. Якщо після першого разу ви не помітите змін, то справа не в негативній енергії.

Очищення водою з морською сіллю.

Інгредієнти:

  • 2 столові ложки оцту;
  • 2/3 столових ложок морської солі;
  • 1 повна склянка води;
  • 4 краплі білої олії шавлії (при необхідності можна замінити на ладан чи гвоздику).

Інструкції:

1.Насипте морську сіль у порожню склянку і залийте склянку водою. Потім додайте оцет, а потім білу олію шавлії. Суміш не потрібно перемішувати, просто залиште все як є.

2. Зробіть кілька склянок кожної кімнати вашого будинку. Залишіть кожну склянку на 24 години, а потім перевірте, що змінилося. Постарайтеся, щоб склянок ніхто не торкався.

3. Якщо вода взагалі не змінилася, тоді в цій кімнаті немає негативної енергії. Але якщо вона змінила колір або текстуру, візьміть склянку і вилийте воду на вулиці, принаймні, на відстані 10 метрів від вашого будинку. Повторюйте процедуру, доки вода не залишиться чистою.

У приміщеннях з великою кількістю негативної енергії доведеться ставити склянку протягом тижня. Це працює, тому що біла олія шавлії здатна усувати негатив, а інші інгредієнти посилюють ефект. Морська сіль також поглинає негативну енергетику.

Тепер причина, через яку ми не виливаємо цю воду в унітаз. Справа в тому, що коли ви робите це, ви залишаєте залишкову негативну енергію у квартирі. Виливаючи склянку негативу зовні, ви віддаєте негативну енергію Матері-Землі, щоб вона свого часу перетворила її на щось позитивне.

Зробіть це і ви відразу помітите, як змінилася атмосфера у вашому будинку. Якщо робити це один раз на місяць, негативна енергія більше ніколи не повернеться до вашого будинку.