Після втечі армії РФ із Херсона “мобіки” почали масово залишати позиції і втікати в бік російського кордону – InformNapalm

Новини

Після того, як військове командування окупантів офіційно оголосило про відхід, а фактично втечу, з правого берега Херсонщини, російські мобілізовані почали масово залишати позиції. Щонайменше 30 “мобіків” групами по 4-5 осіб втекли лісами в бік кордону.

Про це повідомила у Telegram Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm із посиланням на кілька різних HUMINT-джерел (агентурна розвідка). За даними розвідників, серед окупантів зростає впевненість, що можна безкарно саботувати накази щодо наступів, лишати позиції і повертатися додому.

Така впевненість з’явилася саме після того, як армія загарбників почата втікати з Херсонщини.

“Мобілізовані, яких залишають у полях без нагляду, бачать безконтрольність і хаос у російській армії, не ведеться чіткий облік втрат, тому можна легко залишити позиції й рахуватись “зниклим безвісти”, щоб перечекати зиму в сільській місцевості на території Росії”, – зазначили в InformNapalm.

У спільноті вказали, що точна кількість окупантів, які вже втекли з позицій невідома, але щонайменше 30 мобілізованих відійшли лісами в бік російського кордону.

Напередодні міністр оборони РФ Сергій Шойгу заслухав доповідь командувача російського угруповання в Україні Сергія Суровікіна – і оголосив, що Росія відводить війська з правого берега Херсонщини. Під виглядом “турботи про життя військовослужбовців” загарбники втікають від наступу ЗСУ на лівий берег, оголосивши про намір будувати лінію оборони по Дніпру.

Суровікін також визнав, що Херсон і прилеглі населені пункти “не можуть забезпечуватися та функціонувати”, іншими словами, ЗСУ позбавили окупантів можливості отримувати продовольство та боєприпаси.