Агресор буде знищений: США нададуть Україні ракети на 1 000 км, а Польща – літаки, – Піонтковський

Новини

Сполучені Штати Америки і Польща мають намір надати Україні нове озброєння. США поставлять ракети повітряного базування SCALP дальністю в тисячу кілометрів, а Польща – літаки Су-24, які будуть оснащені цими ракетами, передають Патріоти України.

Як заявив російський політолог і публіцист Андрій Піонтковський в новому випуску програми “Аргумент” на УНІАН, на цей крок Штати можуть підштовхнути російські удари по об’єктах критичної інфраструктури України.

“Якщо вони (Росія) будуть продовжувати ці варварські бомбардування інфраструктури, то все-таки і громадська думка, і українська дипломатія зламають ось цей стереотип західний і американський, щоб Україна “перемогла потихеньку”. Тому що ціна ось цієї “перемоги потихеньку” занадто очевидна буде – це десятки тисяч знищених українських життів. І я думаю, що вже неможливо буде у відповідь на такі військові злочини не постачати дуже просту річ – це далекобійні ракети ATACMS до HIMARS. І ось зараз, я точно знаю про це, у Вашингтоні дуже серйозно обговорюється ще більш страшна для росіян зброя – це крилаті ракети повітряного базування SCALP дальністю 1 000 кілометрів”, – зазначив політолог.

Крім цього, за словами Піонтковського, Польща вирішила передати Україні радянські літаки Су-24. “Зараз іде оснащення цих радянських літаків, якими прекрасно керують українські льотчики, ось цими ракетами SCALP. Тоді змінюється вся ця ситуація, і тоді у відповідь на кожен удар по інфраструктурі Харкова буде удар по інфраструктурі, я не знаю, Курська. А на удар по інфраструктурі Києва – по інфраструктурі Москви”, – додав він.

Піонтковський вважає, що після постачання цього озброєння, буде ліквідовано єдину перевагу російської армії. “Максимальні ракети, які сьогодні постачають Україні для HIMARS – це 80 км, а ракети повітряного базування, які з літаків запускаються – росіяни самі хваляться, вони їх звідкись з Каспійського моря запускають – це 2 000 км. Це на порядок вище. Це єдиний спосіб, яким можна зупинити ці злочини”, – резюмував Піонтковський.