План путіна на закінчення війни: скільки Росії хоче воювати з Україною

Новини

Історик Вадим Денисенко розповів, скільки путін хоче воювати з Україною.

Історик Вадим Денисенко спрогнозував, скільки буде воювати путін з Україною. Як заявив експерт, голова рф хоче святкувати день перемоги 09.05.2025.  politeka.net

Із значною впевненістю можна припустити, що Путін встановив новий термін завершення війни – восьмидесятиріччя перемоги у Вітчизняній війні. Проте також з великою ймовірністю можна сказати, що цей день не стане святковим для самого Путіна.

Президент провів тривалу нараду з цього приводу, яка, хоч і не перша, але виявилася першою масштабною. Розпочати підготовку до такого святкування за півтора роки – це, безумовно, надзвичайна подія, яка виходить за рамки звичайного відзначення. Ймовірно, це свято, згідно з усім, що відомо, в уявленні Путіна та його оточення, ґрунтується, як мінімум, на трьох аспектах.

Повна єднаність росіян навколо ідеї перемоги і Путіна, як її втілення, стає очевидною. В цьому контексті слід зауважити, що березневі президентські вибори вже не розглядаються як звичайні вибори; це, фактично, референдум щодо права Путіна на необмежену (в усіх аспектах) війну. Проще кажучи, це голосування за те, що війна є важливішою за холодильник. Це стає особливо болючим питанням для Кремля, оскільки проблеми з рублем і зростанням цін стали ключовими проблемами для всього російського населення.

Гра, яку веде Путін протягом останніх півтора роки, зводилася до простої формули: “Головне, що не стало гірше.” Зараз ця стратегія починає тріщати по швах. Народ, згідно з усіма опитуваннями, вказує на те, що ситуація стала гірше, і тому ключовий аспект пропаганди Кремля активно шукає заміну цьому підходу. Дуже видно, що у матеріальному плані життя погіршується. Зазначена, поки що невідома, формула вірогідно стане основою інформаційної кампанії на наступний рік.

Як підкреслює історик, Путін прийняв рішення про війну до її успішного завершення з усіма відповідними наслідками. А день 9 травня 2025 року – це уявлення про швидке, хоча це може здатися парадоксальним, завершення війни. Це також є сподіванням для російського населення, що їм доведеться витримати всього лише до травня 2025-го.